2013 – 2014 Akademik Yılı Sözlü Sınav Duyurusu

Jean Monnet Değerlendirme Komitesi, 2013-2014 akademik yılı Jean Monnet Burs Programı çerçevesinde 27 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirilen yazılı sınav sonuçlarını değerlendirmiş ve 15 Nisan-13 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacak sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların listesini belirlemiştir. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri, her adayın sözlü sınav tarih ve saati aşağıdaki listede yayınlanmaktadır.

Sözlü sınav hakkındaki tüm bilgiler aşağıda sunulmaktadır.

  • * Adayların listede yayınlanan tarihte, belirtilen saatten 30 dakika önce Merkezi Finans ve İhale Biriminde hazır olmaları gerekmektedir.
  • * Adayların yanlarında bir adet resmi kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) bulundurmaları gerekmektedir.
  • * Sınava gelmeyen veya gelemeyen aday sözlü sınav hakkını kaybedecektir.
  • * Sözlü sınava katılmaya hak kazanamayan adaylar Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından yazılı olarak bilgilendireceklerdir.
  • * Yazılı sınav sonuçları ile ilgili olarak telefonla bilgi verilmeyecektir.
  • * Yayınlanan sözlü sınav tarih ve saatlerinin değiştirilmesi mümkün değildir.
  • * Sözlü sınavda başarılı olan adayların isimleri Haziran ayı içinde Avrupa Birliği Bakanlığı (www.ab.gov.tr), Merkezi Finans ve İhale Birimi (www.cfcu.gov.tr), Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu (www.avrupa.info.tr) ve Jean Monnet Burs Programı (www.jeanmonnet.org.tr.tr)  web sayfalarında yayınlanacaktır.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayları kutlar ve başarılar dileriz.

Sözlü Sınav Tarihleri :15 Nisan-13 Mayıs 2013

Sözlü Sınav Süresi : 20 dakika

Sözlü Sınav Yeri: Merkezi Finans ve İhale Birimi Eskişehir Yolu,4. Kilometre, 2. Cadde, (Halkbank kampüsü), No:63, CBlok, Söğütözü, Ankara

Sözlü Sınav Dili: İlk başvuruda belirtilen ve yazılı sınavın yapıldığı AB resmi dilinde yapılacaktır.

Sözlü Sınav Komisyonu: Jean Monnet Ortak Komitesi tarafından belirlenen ve Merkezi Finans ve İhale Birimi ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından onaylanan uzmanlardan oluşmaktadır.

Girmeye Hak Kazanan Adayların Listesi ve Sözlü Sınav Tarih ve Saatleri İçin : www.mfib.gov.tr